وزیر راه و شهرسازی گفت: اظهار نظر در خصوص مقصران حادثه قطار مسافر بری مشهد- یزد موکول به نتیجه کمیسیون حوادث و نظر دستگاه قضائی می‌شود.

وزیر راه: مقصران حادثه قطار مشهد-یزد بعد از اعلام نتیجه کمیسیون حوادث معرفی می‌شوند

به گزارش قدس آنلاین، رستم قاسمی عصر چهارشنبه در جلسه پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران طبس اظهار داشت: هماهنگی و جمع کردن حادثه بزرگی در دو تا سه ساعت کار بزرگی است که از همه دستگاه‌ها و افراد مشارکت کننده برای اقدامات انجام شده تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: در خصوص مقصران حادثه زمانی می‌توان اظهار نظر کرد که ابعاد حادثه کامل بررسی و کمیسیون سوانح و حوادث نتایج را اعلام کند.

وی با بیان اینکه تیم ۷ نفره کمیسیون در محل حادثه حضور پیدا کرده‌اند و در حال بررسی ابعاد حادثه هستند، افزود: نیاز است که بررسی‌ها با سرعت انجام شود و مقصران به دستگاه قضائی تحویل شود.

قاسمی با اشاره به اینکه در بیمارستان برخی مصدومان اظهار کردند که شکستگی دارند اما تعیین تکلیف نشده‌اند، گفت: بخشی از مصدومان باید به یزد یا استان‌هایی که امکان درمانی بیشتری دارند منتقل تا رسیدگی به آنها هرچه سریع‌تر انجام شود.

تسریع در دوبانده سازی محورهای طبس

وی در ادامه با بیان اینکه طبس بزرگترین شهرستان کشور است، عنوان کرد: تعریض جاده‌های این شهرستان در دستور کار است که بنا شد چهار محور اصلی طبس دوبانده سازی شود.

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: بر اساس گزارش مدیرکل راه و شهرسازی استان کار دوبانده سازی محورها شروع شده و باید سرعت بدهیم که حوادث کمتر شود.

وی قول مساعد در خصوص مشکل روشنایی باند فرودگاه طبس را داد.

منبع: فارس

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.