رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در صورتی که خیرین مساعدت و همکاری داشته باشند شهربازی ویژه معلولان در کشور راه‌اندازی خواهد شد.

احداث شهربازی ویژه معلولان با مساعدت خیرین

به گزارش قدس آنلاین، علی محمد قادری در مراسم گلریزان جامعه خیرین حامی معلول کشور که صبح امروز با حضور حمیدرضا شاه حسینی رئیس جامعه خیرین حامی معلولان کشور، محمدرضا کارگری قائم مقام جامعه خیرین حامی معلولان کشور و جمعی از خیرین در سالن آمفی تئاتر شیرخوارگاه شبیر برگزار شد، اظهار کرد: کار بسیار ارزشمندی توسط خیرین در حوزه‌های مختلف در سطح کشور انجام می‌شود که این بسیار قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه مردم باید از اقدامات و کارهای ارزشمند خیرین در بخش‌های مختلف مطلع شوند، گفت: باید این اقدامات در سطح جامعه تبیین شود تا مردم از کارهای صورت گرفته اطلاع کامل پیدا کنند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه در حال حاضر یک میلیون و 800 فرد دارای معلولیت به سازمان بهزیستی مراجعه کرده‌اند، گفت: پیش‌بینی ما این است که 6تا8 میلیون معلول در سطح کشور داشته باشیم.

قادری با اشاره به اینکه در این دوره از مدیریت سازمان بهزیستی و در دولت سیزدهم تلاش شده است که ارتباط خود را با مردم بیشتر کنیم، گفت: سعی ما براین بوده که از طریق رویدادها ارتباط بیشتری را با مردم داشته باشیم.

وی در این جلسه پیشنهاد داد تا مکانی تحت عنوان خانه خیرین راه اندازی شود تا خیرین هر دو هفته یک بار و یا به صورت ماهانه جلساتی را با سازمان بهزیستی داشته باشند،

رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین با اشاره به اینکه متاسفانه در دنیا و آسیا شهربازی مناسب‌سازی شده ویژه معلولان وجود ندارد، گفت: درخواست و پیشنهاد ما این است که یک فضای مناسب تحت عنوان پردیس توانمندسازی و شهربازی مناسب سازی شده برای معلولان در کشور راه اندازی کنیم.

قادری ادامه داد: یکی از خیرین نیز مبلغ 20 میلیارد تومان را جهت راه‌اندازی شهربازی معلولان اختصاص داده است که امیدواریم با همراهی و مساعدت سایر خیرین این شهربازی راه‌اندازی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.