معاون اجرایی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: فعالیت ۱۷ جایگاه‌ عرضه میوه شب عید از ۲۵ اسفند آغاز می‌شود.

توزیع میوه شب عید در کرج از ۲۵ اسفند آغاز می‌شود

به گزارش قدس آنلاین، شبیر اربابی با اشاره به اینکه طبق روال هر سال شاهد استقرار جایگاه‌های موقت عرضه میوه در مناطق مختلف هستیم، اظهار کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته؛ امسال در مجموع ۱۷ جایگاه عرضه در سطح شهر دایر می‌شود که شهروندان می‌توانند با مراجعه به آنها میوه شب عید خود را با کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنند.

این مسئول تاکید کرد: اقلام این جایگاه‌ها بین ۵ تا ۱۰ درصد ارزان تر از غرف بازار روزها عرضه می‌شود تا همه شهروندان بتوانند میوه شب عید خود را با کمترین دغدغه خریداری کنند.

اربابی با بیان اینکه طبق روال هر سال در تامین و توزیع میوه شب عید بر سیب و پرتقال تمرکز شده، توضیح داد: البته این طور نیست که در جایگاه‌های مد نظر صرفاً این دو قلم میوه عرضه شود بلکه امکان خرید سایر میوه‌ها هم برای شهروندان فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه فعالیت این جایگاه‌ها از ۲۵ اسفند آغاز می‌شود، گفت: ایجاد جایگاه‌های موقت عرضه میوه در راستای اجرای سیاست‌های ستاد تنظیم بازار صورت می‌گیرد.

معاون اجرایی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: هرچند این سازمان صرفا وظیفه توزیع میوه را به عهده دارد ولی برای اینکه با کمبود و یا افزایش نامتعارف میوه شب عید مواجه نشویم، در کنار اتحادیه بارفروشان قرار گرفته‌ایم و بنا شده بهره برداران نسبت به ذخیره حداقلی میوه اقدام کنند تا شهروندان با خیال راحت بتوانند میوه مورد نیاز خود را تهیه کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.