۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲
کد خبر: 851983

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان پس از استعفا از این تیم و بازگشت به ایران از قطر، پیامی را منتشر کرد.

پیام نکونام پس از کناره گیری از هدایت فولاد

به گزارش قدس آنلاین، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ایران که در پایان بازی با الفیصلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا از سمت خود استعفا کرده بود، شب گذشته به یکباره اردوی این تیم در قطر را ترک کرد و به تهران بازگشت.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که فولاد از ساعت ۲۱:۳۰ فردا پنجشنبه باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان برود.

باشگاه فولاد هم امروز با انتشار پیامی ضمن انتقاد از نکونام، درخواست‌های «غیرمنطقی» او را دلیلی برای قبول این استعفا عنوان کرد.

جواد نکونام سرمربی مستعفی فولاد هم با انتشار پیامی در اینستاگرام خود دلیل جدایی اش از این تیم را عنوان کرد:

«سلام به بازیکنان، مربیان، هواداران و تمام اعضای تیم بزرگ فولاد خوزستان. چیزی که می‌خواهم برایتان بنویسم، خارج از دایره لغاتی است که در فوتبالم تجربه کردم. همیشه ایستاده‌ام، جنگیده‌ام و هیچگاه از تقابل با مشکلات هراسی نداشته‌ام ولی رفتم تا شاید با رفتنم، به شما آسیبی نرسد. سال‌های فوق العاده‌ای در کنار هم سپری کردیم.

از یک سو ناراحتم که ترکتان کردم و از سوی دیگر احساس رضایت و غرور می‌کنم که در سراسر این روزها در کنار هم جنگیدیم، اشک ریختیم و خندیدیم.

رویای ما در فولاد فقط فتح جام نبود، بلکه فتح زیبایی‌ها بود. وقتی هیچکس باورمان نداشت، جام‌های مهمی کسب کردیم؛ اما برای من مهمتر از تمام دستاوردها، دوستی با شماست، چراکه جام‌ها همیشه به دست می‌آیند ولی این دوستی‌هاست که باقی می‌ماند.

امروز با افتخار درباره‌تان حرف می‌زنم چون شما با کارهای بزرگ‌تان برای همیشه در تاریخ ماندگار شده‌اید. به چشم دیدم در گرما و سرما، به عشق طرفداران فوتبال، بالاتر از توان خود دویدید و جنگیدید.

از خدا ممنونم این فرصت را در اختیار من قرارداد تا بخش مهمی از اتفاقات شیرین زندگی‌ام را کنارتان تجربه کنم. همیشه گفته‌ام رهبری کردن و بردن بهایی دارد. در این سال‌ها تلاش کردم شما را به سمتی بکشم که ذهنیت برنده شدن در وجود تک تک‌تان نهادینه شود و اگر در این مسیر از سوی من بدخلقی یا عصبانیت دیدید، عذرخواهی می‌کنم.

می دانم در بازی‌های باقی مانده با تمام وجود بازی خواهید کرد تا بتوانید جام‌های بزرگی را فتح کنید. فراموش نکنید آن روز من از همه خوشحال‌تر خواهم بود. هیچگاه نا امید نشوید و احساس شکست نکنید. شما می‌توانید دست به کارهای باورنکردنی بزنید.

همیشه در ذهن من هستید و هیچگاه فراموش‌تان نمی‌کنم. می‌توانم نام تک تک کسانی که کمک کردند چالش‌ها و لحظات مهمی را تجربه کنم، بیاورم؛ اما ترجیح می‌دهم یک تشکر جمعی کنم چون در رختکن تیم ما جایی برای فرد نبود، بلکه یک تیم بودیم. همه با هم بردیم و همه با هم شکست خوردیم.

در پایان می‌خواهم از همه کارکنان تیم هم تشکر کنم. مردم و مطبوعات همیشه از بازیکنان و مربیان حرف می‌زنند، ولی بدون تلاش شما، هیچیک از موفقیت‌های فولاد به دست نمی‌آمد. ممنون یک فضای منحصر به فرد در رختکن تیم به وجود آوردید. همه شما عزیزانم بخشی از هیجان انگیزترین تجربه زندگی من بودید. ممنون.»

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.