تیم ملی فوتبال روسیه پس از تساوی برابر ایران، در دیداری تدارکاتی مقابل عراق به پیروزی رسید.

پیروزی تیم ملی فوتبال روسیه مقابل عراق/ بازی بعدی احتمالا با چین!

به گزارش قدس آنلاین،  تیم ملی فوتبال روسیه که پنجشنبه هفته گذشته در دیداری تدارکاتی مقابل ایران به نتیجه تساوی ۱ - ۱ رسیده بود، روز گذشته در ورزشگاه گاز پروم میزبان عراق بود و با دو گل به پیروزی رسید.

«میرانچوک» و «پیانف» زننده دو گل روسیه در این بازی بودند تا «والری کارپین» سرمربی روس ها تا حدودی از فشار انتقادات خارج بشود. این انتقادات به ویژه پس از عملکرد ضعیف روسیه در دیدار با ایران بالا گرفته بود.

«دیوکوف» رئیس فدراسیون فوتبال روسیه هم پس از بازی مقابل عراق از چین به عنوان حریف احتمالی و بعدی روسیه نام برد. دیوکوف گفت: درباره احتمال بازی با چین صحبت کرده ایم ولی همانطور که می دانید، چین در حال حاضر مسابقاتی برگزار نمی کند. شاید امسال یا سال آینده با آنها بازی کنیم.

تیم ملی روسیه پس از حمله نظامی این کشور به اوکراین، از سوی اتحادیه فوتبال اروپا و فدراسیون جهانی فوتبال حضور در مسابقات بین المللی محروم شد و حتی جام جهانی ۲۰۲۲ روسیه را از دست داد.

بازی با تیم های قرقیزستان، تاجیکستان، ازبکستان، ایران و عراق نشانه هایی از تمایل روسیه برای خروج از فوتبال اروپا و ادامه کار در فوتبال آسیا قلمداد شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.