مراسم تقدیر از اعضای تیم ملی نوجوانان برگزار شد.

تقدیر از ملی‌پوشان نوجوان و امضای تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون و شهرداری برای حمایت از ۲ تیم ملی

به گزارش قدس آنلاین، تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران که سه ماه دیگر باید در جام جهانی فوتبال زیر ۱۷سال در اندونزی به میدان برود، امروز طی مراسمی در سالن آمفی تئاتر هتل آکادمی مورد تقدیر قرار گرفت.

* در این مراسم علیرضا زاکانی شهردار تهران، مهدی تاج رییس فدراسیون، مهدی محمدنبی نایب رییس اول، هدایت ممبینی دبیرکل، میرشاد ماجدی عضو هیات رییسه و رییس کمیته جوانان و سایر مسئولان فدراسیون و مرکز ملی فوتبال حضور داشتند.

تقدیر از ملی‌پوشان نوجوان و امضای تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون و شهرداری برای حمایت از ۲ تیم ملی

* پس از پخش چند کلیپ از فعالیت‌ها و افتخارات تیم ملی فوتبال نوجوانان، شهردار تهران از اعضای کادرفنی و بازیکنان، تقدیر و هدایایی را تقدیم کرد.

*  پیراهن تیم ملی به رسم یادبود به شهردار تهران اهدا شد.

* در پایان مراسم نیز عکس یادگاری گرفته شد.

* تفاهم نامه مشترک فدراسیون و شهرداری تهران برای حمایت از تیم‌های امید، نوجوانان و احداث ساختمان

مهدی تاج در این مراسم، گفت: به همه حاضرین در این مراسم به طور ویژه شهردار تهران، نایب رییس اول و دبیرکل فدراسیون، کادرفنی و اعضای تیم ملی نوجوانان خوش آمد می‌گویم. از دید ما فوتبالی‌ها، کشورها به دو قسمت تقسیم می‌شوند، کشورهایی که در جام‌جهانی حضور دارند و کشورهایی که موفق به حضور نشدند.

وی افزود: در سالهای اخیر تیم ملی فوتبال بزرگسالان سه دوره پیاپی در جام جهانی حضور داشته است. در سال ٢٠١٧ نیز همه تیم‌های ما موفق به صعود شدند. امسال نیز تیم ملی ساحلی، فوتسال و در رده پایه تیم ملی نوجوانان موفق به صعود شده است. تیم ملی بزرگسالان نیز در مسیر صعود قرار دارد.

تقدیر از ملی‌پوشان نوجوان و امضای تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون و شهرداری برای حمایت از ۲ تیم ملی

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: این حضور تیم‌های ملی در جام جهانی، برای کشور و هواداران میلیونی فوتبال و به طور کلی در قله ماندن تیم‌های ملی ایران در سطح بین‌الملل بسیار مهم است.

وی افزود: باید از زاکانی به جهت کمک‌هایی که پیرو تفاهم نامه مشترک وجود دارد و شامل حمایت از تیم ملی امید و نوجوانان است، تشکر کنم . در مرکز ملی فوتبال یک پکیج کامل داریم و ساختمان در دست احداثد کوثر یکی از این بخش‌ها است. تیم های ملی در سال‌های قبل در زمین های غیراستانداردی به تمرین می‌پرداختند اما اکنون نیازهای اولیه را در مرکز ملی فوتبال داریم. با حمایت شهرداری، این ساختمان کوثر که برای تیم های بانوان است نیز به زودی افتتاح خواهد شد.

* برای مدیریت هزینه به مرور بازیکن به اردو دعوت می‌کنیم

حسین عبدی، سرمربی تیم ملی نوجوانان در این مراسم، اظهار داشت: از حضور در جمع همه شما عزیزان بسیار خوشحالم. از اردیبهشت سال گذشته کار خودمان را آغاز کردیم. حدود ۵ تورنمنت شرکت کردیم که در ۲ تورنمنت اول و در ۲ تورنمنت دیگر دوم شدیم. آخرین مسابقات نیز صعود به جام جهانی بود که دستاورد بسیار خوبی است.

تقدیر از ملی‌پوشان نوجوان و امضای تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون و شهرداری برای حمایت از ۲ تیم ملی

وی افزود: این بازیکنان از میان ١٨ هزار بازیکن و در نهایت ۴ هزار نفر از آنها که خودم مورد بررسی قرار دادم انتخاب شدند. به تعداد همین بازیکنانی که در این مراسم هستند، بازیکنان پشتوانه نیز داریم و باتوجه به ضرورت مدیریت هزینه‌ها، برخی از آنها را به مرور به اردوها دعوت کردیم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان ادامه داد: این بازیکنان برای آینده هستند نه برای الان و در سال‌های آینده باید در تیم‌های امید و بزرگسالان حضور داشته باشند. بار دیگر از همه مسئولان حاضر در این مراسم تشکر کنم. برگزاری این مراسم برای ما بسیار ارزشمند است. امیدوارم همگی در هر سمتی که داریم مفید باشیم.

*آرزوی موفقیت برای تیم ملی نوجوانان از سوی شهردار تهران

زاکانی در جمع اعضای تیم ملی فوتبال نوجوانان گفت: بهترین‌ها و سربلندی را برای عبدی، همکارانش، ملی‌پوشان و ملت عزیز ایران آرزو دارم. امروز روزی به یاد ماندنی برای من بود و درس‌های زیادی از زحمات و تلاش یکسال اخیر و توفیقات نوجوانان آموختیم.

وی افزود: شما نماینده همه قومیت‌ها و عظمت ایران هستید. خدا را شاکرم که با همت تاج و همکارانش در این مجموعه بزرگ، منظم و دارای پتانسیل، برای خدمت به سطوح مختلف فوتبال، افتخارآفرینی می‌کنید. یکی از عنصرهای اصلی که یک ورزشکار برای ملت خود می‌تواند رقم بزند خلق افتخار است. باید قدر این بهترین بودن را بدانید و همگی در این مسیر حرکت کنیم.

تقدیر از ملی‌پوشان نوجوان و امضای تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون و شهرداری برای حمایت از ۲ تیم ملی

شهردار تهران عنوان کرد: افتخاری که با صعود به جام جهانی خلق شده بسیار مهم، ارزشمند و از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. به طور ویژه افتخارآفرینی در فوتبال که اثر آن در جامعه باقی می‌ماند و هر فردی از جامعه یک تعلق خاطر به این رشته دارد.

زاکانی تاکید کرد: در مجموعه مدیریت کلانشهر تهران بحث مدیریت ورزشی و سرمایه گذاری ویژه را در نظر داریم که یکی از اولویت‌های اصلی، رشته فوتبال است، چراکه عمده مردم قلبشان برای این ورزش می‌تپد و پتانسیل خلق موفقیت دارد. بنابراین آمادگی خودم را به رییس فدراسیون و همکارانشان اعلام می‌کنم و در مجموعه شهرداری اهتمام داریم که در این مسیر حمایت را داشته باشیم.

*تیم نوجوانان مدال اخلاق را هم بر گردن دارد

وی ادامه داد: تیم ملی نوجوانان به بهترین شکل پیش رفته و مدال اخلاق را هم در کنار افتخار ورزشی، بر گردن دارد و حتی در دیداری با بچه‌های کودک کار و بی بضاعت، به عمد باختید تا دل آنها شاد شود. بازهم از افتخارآفرینی شما بسیار ممنونم و اعلام آمادگی خودم برای حمایت را بار دیگر اعلام می‌کنم. از اینکه امروز پرچم مقدس ایران را در دست دارید و موجب اهتزاز آن هستید مایه افتخارید.

شهردار تهران تصریح کرد: خود ما در زمان جنگ ١۵ سال داشتیم و شور و اشتیاق شما در این سن را کاملا درک می‌کنیم. البته امروز، کار سخت‌تر است چراکه دوره سازندگی و خلق افتخارات برای کشور است. از پیروزی شما مسروریم و شما آغاز راه افتخارآفرینی هستید. از حضور در جمع شما بسیار خوشحالم و درس‌های زیادی از شما آموختم و انشالله بتوانیم خدمتگزار شما باشیم .

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.