مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودرو عصر امروز با حضور جمعی از مسئولان و مردم، در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد آغاز به کارکرد.

آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودرو در مشهد 

به گزارش قدس خراسان به نقل از روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی مشهد، سعید صیفی در خصوص تعداد کل مشارکت کنندگان در این نمایشگاه اظهار کرد: در بیست و سومین‌ نمایشگاه بین المللی خودرو در مشهد ۲۰ شرکت خودرو ساز مشارکت دارند.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد با اشاره به اینکه تعداد مشارکت کنندگان داخل استان خراسان رضوی ۴ شرکت است بیان کرد: همچنین تعداد مشارکت کنندگان خارج از استان خراسان رضوی ۱۶ شرکت از استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی، البرز-،کرمان است.

وی بابیان اینکه این نمایشگاه معمولاً از پرطرفدارترین نمایشگاه‌های طول سال است، تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی آخرین دستاوردها و ظرفیت‌های صنعت خودرو کشور، رونمایی از محصولات جدید، آشنایی با تکنولوژی و فناوری‌های حوزه خودرو و همچنین ایجاد اشتغال و رونق تولید است.

صیفی با اشاره به اینکه حوزه خودرو از حوزه‌هایی است که اشتغال زیادی را در کشور ایجاد کرده است، یادآورشد: در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودرودر مشهد برنامه‌های جانبی نشست‌های تخصصی و تست درایو نیز برگزار می‌شود.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد با بیان اینکه مساحت کل واگذار شده به شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه ۲۰ هزار متر مربع  است، اظهار کرد: این میزان از فضا شامل سالن های فردوسی، عطار، مفاخر و فضای باز خواهد بود.

وی در خصوص زمان برگزاری این رویداد نیز گفت: این نمایشگاه از تاریخ ۹ لغایت ۱۲ شهریور ماه ۱۴۰۲ در ساعت‌های ۱۷ الی ۲۲ پذیرای عموم مردم خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.