«دانیل هگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی شنبه شب تأیید کرد که از آغاز نبرد طوفان الاقصی در غزه تاکنون ۳۷۸ نظامی ارتش کشته شدند.

کشته شدن ۳۷۸ نظامی اسرائیلی از آغاز نبرد طوفان الاقصی

به گزارش قدس آنلاین به نقل از ایرنا، ارتش رژیم صهیونیستی عصر روز شنبه نیز اذعان کرد که در جریان مقابله نیروهای مقاومت فلسطین روز شنبه ۶ نظامی اسراییل کشته و هفت تن دیگر زخمی شده اند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی افزود: نیروهای ما به توسعه و تعمیق جنگ در شمال غزه ادامه می‌دهند.

هگاری اضافه کرد: از صبح امروز شنبه درخواست مدیریت بیمارستان شفا برای بازگشایی گذرگاه امن برای کسانی که خواهان رفتن به سوی جنوب هستند، موافقت کردیم.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی ادامه داد: به عملیات خود برای بازگشایی تونل‌هایی که در بیمارستان شفا کشف کردیم ادامه می‌دهیم.

هگاری همچنین مدعی شد که پیش از این یک مرکز وابسته به حزب‌الله را بمباران کردیم.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه ادعای خود گفت: امروز صبح یک تونل در بیمارستان الشفاء کشف شد و تصاویری را منتشر خواهیم کرد

براساس این گزارش، در این درگیری ها یک سرهنگ یگان کماندو ارتش رژیم اشغالگر در جریان درگیری با مبارزان فلسطین در شمال نوار غزه خبر داده بودند.

برپایه این گزارش، یکی از این نظامیان کشته شده «راوی نحمان» سرهنگ یگان کماندو ارتش رژیم اشغالگر است.

روزنامه "تایمز اف اسرائیل" نوشت که شمار نظامیان »اسرائیلی« کشته شده از زمان آغاز عملیات زمینی در غزه به ۵۱ تن و از ابتدای تجاوز به غزه در هفتم اکتبر گذشته به بیش از ۳۷۰ تن افزایش یافته است.

از سوی دیگر، منابع خبری امروز از کشته شدن شمار زیادی از نظامیان رژیم صهیونیستی در محور درگیری شهر بیت حانون در شمال نوار غزه خبر داد.

شبکه المیادین به نقل از خبرنگار خود در غزه اعلام کرد که رزمندگان مقاومت توانستند بسیاری از نظامیان صهیونیست را در شهر بیت حانون شکار کرده و به هلاکت برسانند.

این خبرنگار افزود: نظامیان رژیم صهیونیستی بر اثر افزایش حجم آتش نیروهای مقاومت فلسطین به ویژه در محور شمال غربی نوار غزه غافلگیر شده اند.

وی همچنین گفت: رزمندگان مقاومت دیگر تنها در قلب شهرها نمی‌جنگد، بلکه در خطوط پشت جبهه دشمن به‌ویژه مناطق مرزی نوار غزه و همچنین در دل محل های تجمع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی با نظامیان صهیونیست می‌جنگند.

البته آمار حقیقی کشته‌های صهیونیست‌ها بسیار بیشتر از آن چیزی است که رسما به آن اعتراف کرده‌اند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.