۸ تیر

معاون پارلمانی رئیس جمهور در شب میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، محضر مادر بزرگوار شهیدان سیدحمید، سیدمحمود و سید علی شکرآبی رسید و روز مادر و ولادت دختر نبی مکرم اسلام را به وی تبریک گفت.

تجلیل معاون پارلمانی رئیس جمهور از مادر شهیدان شکرآبی

به گزارش قدس آنلاین سید محمد حسینی سه شنبه شب در فضایی صمیمی با مادر بزرگوار و اعضای خانواده شهیدان شکرآبی به گفت وگو نشست و با تجلیل از صبر و روحیه ایمانی مادر این سه شهید والا مقام اظهار داشت: این شهیدان در دامان پاک مادری همچون شما راه حضرت زهرا(س) را طی کردند و در راه دفاع از امامت و ولایت به شهادت نائل آمدند.

وی با اشاره به علاقه و اشتیاق خود به حضور در جمع معنوی خانواده شهیدان خاطرنشان کرد: خود را مدیون و وامدار فداکاری، ایثار، رشادت و خون پاک شهیدان می‌دانیم و هرچه داریم از برکت خون شهدا است. دولت مردمی نیز در تلاش بی‌وقفه، مصمم است فرهنگ و راه نورانی شهیدان در جامعه زنده و پویا باشد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: شهیدان والا مقام در سایه تربیت ایمانی و در دامن پاک مادران خود به این جایگاه رفیع دست یافتند و به تعبیری همه خوبان و خوبی‌های عالم هستی مدیون مادران پاکدامن و با ایمان هستند.

در این دیدار مادر شهیدان شکرآبی نیز با قدردانی و اظهار خوشحالی از حضور معاون رئیس جمهور با بیان اینکه برای موفقیت دولت مردمی دعا می‌کند، دغدغه خانواده شهدا در خصوص موضوع فرهنگ و حجاب را با دکتر حسینی در میان گذاشت.

معاون رئیس جمهور ضمن اعطای لوح سپاس به مادر این شهیدان، همراه با اعضای خانواده نماز مغرب و عشاء را در منزل شهیدان اقامه کرد.

سید علی شکر آبی در سال ۶۱ در سن ۱۶ سالگی در عملیات فتح المبین، سید حمید سال ۶۵ در سن ۱۵ سالگی در عملیات کربلای ۵ و شهید محمود سال ۶۵ در سن ۱۷ سالگی و در عملیات خیبر به درجه شهید رفیع شهادت نائل آمدند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.