کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری با تاکید بر اهمیت مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: هیچ مسیری دقیق‌تر، علمی‌تر و بی حاشیه‌تر از انتخابات برای بهبود وضع کشور نیست.

محمدباقر قالیباف: هیچ مسیری دقیق‌تر، علمی‌تر و بی حاشیه‌تر از انتخابات برای بهبود وضع کشور نیست

به گزارش قدس آنلاین، محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری صبح شنبه - ۲ تیر ۱۴۰۳ - در آئین گرامیداشت روز ملی اصناف که در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، با گرامیداشت روز ملی انصاف اظهار کرد: پایان هفته روز انتخابات است و انتخابات یعنی روز تصمیم و تغییر و روزی که به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا و امام شهدا مردم بر سرنوشت خود حاکم هستد و برای آینده خود تصمیی می‌گیرند.

وی تاکید کرد: هیچ مسیری دقیق‌تر، علمی‌تر و بی حاشیه‌تر از انتخابات برای بهبود وضع کشور نیست و این فرصت امروز پیش روی ملت عزیز ایران است که آینده کشور و فرزندان‌مان و همچنین امنیت و اقتصاد کشورمان را سیاست‌گذاری کنیم و تصمیم بگیریم سکان قوه مجریه به عنوان جایی که باید همه هماهنگی‌ها را انجام دهد و به قوانین عینیت ببخشد و اجرایی کند، در دست چه کسی بسپاریم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه مشارکت در انتخابات اصل کار است و همه باید در این زمینه تلاش کنیم، گفت: امروز ارزش مشارکت در انتخابات برابر امنیت، قدرت و منافع ملی ما و مانند اقدامات مجاهدانی است که در دوران دفاع مقدس در خط مقدم ایستاده بودند. بعد از مشارکت، انتخاب درست است به نابسامانی‌ها سامان می‌دهد و نقاط قوت را حفظ و توسعه می‌دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.