یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

جلسات کمیته‌های اجرایی پدیده با مدیریت دادسرای عمومی و انقلاب مشهد آغاز به‌کار کرد

حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: به مردم، سهام‌داران و ذی‌نفعان پرونده پدیده اعلام کردیم عجله نکنند. جلسات کمیته‌های اجرایی در واحدهای مختلف با مدیریت دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان آغاز به‌کار کرده است.

به گزارش قدس انلاین، حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری در رابطه با وضعیت شرکت پدیده شاندیز اظهار داشت: تا حقوق مردم احیا نشود پرونده عقیم است. به همین دلیل از بدو تشکیل پرونده تا زمان صدور حکم و در مرحله اجرا، قسمت عمده کار این است که مردم به حقشان برسند.

وی افزود: با پشتوانه مالی‌ای که دولت و بانک مرکزی تعهد کرده است با یک خط اعتباری می‌توانند این شرکت را از این وضعیت خارج کنند تا به رونق اقتصادی برسد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: به مردم، سهام‌داران و ذی‌نفعان اعلام کردیم عجله نکنند. جلسات کمیته‌های اجرایی در واحدهای مختلف با مدیریت دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان آغاز به‌کار کرده است.

مظفری در ادامه تصریح کرد: این جلسات به این منظور است که جابه‌جایی‌ها در زمان کوتاه‌تری صورت بگیرد و نقدینگی به سهام تبدیل شود و در سهم افراد قرار بگیرد. البته این‌ها کارهای سنگین اقتصادی هستند و دستگاه قضایی آن را تعقیب و پشتیبانی می‌کند.

وی اضافه کرد: اگر با این روال پیش برویم زمان چندانی طول نمی‌کشد و پرونده پدیده مختومه و مطلوب اصلی حاصل می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.