رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: تعویض پلاک فقط با نوبت دهی اینترنتی امکان پذیر است و متقاضیان بدون نوبت اینترنتی مراجعه نکنند.

متقا ضیان تعویض پلاک بدون نوبت اینترنتی مراجعه نکنند

به گزارش قدس آنلاین، سرهنگ حمد الله رحمتی پور اظهار داشت : متقاضیان می تواننداز طریق  اینترنت برای ایام غیر تعطیل اقدام به دریافت نوبت کنند.

وی اضافه کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده از سوی پلیس راهور ناجا، متقاضیان تعویض پلاک در این استان، روزانه  در ساعت ۱۱ پیش از ظهر می توانند برای  رزرو نوبت در سامانه نوبت دهی اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: مراکز تعویض پلاک از ساعت هفت صبح الی ۱۵ آماده خدمات رسانی به متقاضیان است.

رحمتی پور تاکید کرد: متقاضیان دریافت پلاک قبل از مراجعه حتما از کامل بودن مدارک درخواستی از سوی مرکز تعویض پلاک اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به نوبت گیری کنند.

وی گفت: اکنون در استان البرز یک مرکز تعویض پلاک درکرج و ۲ مرکز خدمات خودرویی در شهرستان های فردیس و ساوجبلاغ فعال هستند که متقاضیان می توانند برای دریافت خدمات نوبت بگیرند.

وی در ادامه سخنان خود یاد آور شد که وکالتنامه های خرید و فروش وسایل نقلیه که تاریخ آن ها در روز های تعطیلی مراکز تعویض پلاک بوده و مهلت آن طی این مدت به پایان رسیده؛ برای مراکز تعویض پلاک  قابل تمدید و دارای اعتبار است.

رییس پلیس راهور البرز اضافه کرد:  چنانچه وکالتنامه وسیله نقلیه قبل از اعلام ستاد ملی کرونا مبنی  برتعطیلی مراکز تعویض پلاک یا بعد از پایان تعطیلی باشد تمدید نخواهد شد و مدت اعتبار آن تابع متن مندرج دروکالتنامه آن ها است.

سرهنگ رحمتی پور افزود متقاضیان دریافت احراز سکونت و ویرایش آدرس نیاز به گرفتن نوبت اینترنتی نداشته. با مدارک لازم مراجعه تا خدمات دریافت نمایند.

وی تاکید کرد: متقاضیان در صورت مراجعه به مراکز  تعویض پلاک، نکات بهداشتی را رعایت کرده و همکاری لازم را با کارکنان آن مجموعه داشته باشند.

رییس راهنمایی ورانندگی البرز یادآورشد : استفاده از ماسک در این مرکز الزامی است.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.