چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱

استاندار خراسان رضوی مطرح کرد؛

لزوم برقراری توازن شهری مشهد مقدس با همکاری آستان قدس رضوی، شهرداری و استانداری/ دستگاه‌های اجرایی مسوولیت خود را در حوزه پیشگیری‌ها و جلوگیری از التهاب‌ها اجرا کنند

استانداری

استاندار خراسان رضوی به جایگاه با اهمیت کلانشهر مشهد مقدس اشاره و عنوان کرد: آستان قدس رضوی، شهرداری، استانداری و مجموعه دستگاه‌های دولتی می‌توانند در حفظ توازن شهری مشهد نقش آفرینی کنند.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از  روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری در نشست دیدار اعضای شورای عالی قضایی استان با استاندار که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ظرفیت‌های فراوانی در استان وجود دارد که باید به فعلیت تبدیل شود.
استاندار خراسان رضوی در ادامه افزود: با محبتی که بخش‌های مختلف مردم و سایر عزیزان نسبت به بنده داشتند، امیدوارم در عرصه خدمت منشأ اثر باشیم.
وی با اشاره به رویکردهای خود در عرصه مدیریت استان گفت: حوزه آب، تجارت، انرژی و دام از رویکردهای ما است که حول آن‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ایم.
نظری با بیان اینکه خوشبختانه از یک فضای سراسر همدلی در استان بهره‌مند هستیم، تصریح کرد: ایجاد هماهنگی، مفاهمه مشترک، پشتیبانی و هم افزایی میان مسوولین استان امری مهم است که در خراسان رضوی از آن برخوردار هستیم.
استاندار خراسان رضوی به محورهای عملیاتی خود در پیشبرد اهداف کلان استان اشاره کرد و گفت: نخست نباید اجازه بدهیم که در هر موضوعی جامعه دچار التهاب شود. در این خصوص محوریت هم با دستگاه‌های اجرایی است.
وی در تکمیل سخنان خود ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی باید ضمن فعال بودن، مسوولیت خود را در حوزه پیشگیری‌ها و جلوگیری از التهاب‌ها اجرا کنند.
نظری همچنین خاطرنشان کرد: در گام بعدی ظرفیت‌های معطل مانده بر روی زمین را باید احیا کنیم و نهایتا در بخش ایجابی بر سرمایه‌های مردمی باید تکیه کرد.
استاندار خراسان رضوی به جایگاه با اهمیت کلانشهر مشهد مقدس اشاره و عنوان کرد: آستان قدس رضوی، شهرداری، استانداری و مجموعه دستگاه‌های دولتی می‌توانند در حفظ توازن شهری مشهد نقش آفرینی کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.