فرهنگسرای رسانه به مناسبت روز دانش‌آموز و گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز، پویش «دل نوشته‌ای برای آرتین» را برگزار می‌کند.

پویش «دل‌نوشته‌ای برای آرتین» آغاز شد/گرامیداشت روز دانش‌آموز

به گزارش قدس آنلاین، حادثه تروریستی در حرم حضرت شاهچراغ علیه السلام در شیراز که منجر به شهادت جمعی از هم‌وطنان‌مان شد، تأثر بسیاری از ایرانیان را به همراه داشت. بسیاری از کاربران فضای مجازی با انتشار عکس یا اشعاری درباره این حادثه با آسیب‌دیدگان آن ابراز همدردی کردند.

در بین افراد آسیب‌دیده از این حادثه تروریستی نام یک نفر بیش از بقیه بر سر زبان‌ها افتاد و آن هم آرتین سرایداران بود که طی این حادثه پدر، مادر و برادرش را از دست داد.

فرهنگسرای رسانه به منظور ابراز همدردی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ و هم‌جنین فراررسیدن روز دانش‌آموز، پویش «دل‌نوشته‌ای برای آرتین» را راه‌اندازی کرده است. طی این پویش از هم‌وطنان به ویژه دانش‌آموزان و نوجوانان دعوت می‌شود تا با انتشار مطالب و دل نوشته‌هایی در فضای مجازی با هشتگ #دلنوشته_ای_برای_آرتین پیام‌های خود را منتشر کنند.

همچنین روز جمعه ۱۳ آبان ماه در مراسمی که به مناسبت روز دانش‌آموز در لانه جاسوسی برگزار می‌شود، هم‌وطنان می‌توانند دل‌نوشته‌های خود را خطاب به این پسر خردسال در فضایی که برای این امر فراهم شده است، بنویسند.

پویش «دل نوشته‌ای برای آرتین» در ادامه پویش‌های مجازی فرهنگسرای رسانه بوده و مخاطب اصلی آن دانش‌آموزان و نوجوانان هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.