بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با حضور وزیر راه و شهرسازی در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در تهران آغاز به کار کرد

به گزارش قدس آنلاین به نقل از برنا، امروز ۱۲ مرداد با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و محمدسامر الخلیلی وزیر اقتصاد و تجارت خارجی سوریه، صاحبان داخلی و بین‌المللی صنعت ساختمان، بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در فضایی بالغ بر ۱۰۰هزار متر مربع آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه از  ۱۲ تا ۱۵مرداد ماه جاری با حضور بیش از ۸۰۰ مشارکت کننده داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بادامه دارد.

در بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان نمایندگان بیش از  ۶۰شرکت خارجی  از کشورهای سوئد، انگلستان، آلمان، اسپانیا، چین، ترکیه، لهستان، روسیه، کره جنوبی، تایوان، تایلند، امارات متحده عربی حضور دارند.

 تولید کنندگان مصالح ساختمانی، مشاورین و پیمانکاران، انبوه‌سازان، انجمن های تخصصی صنعت ساختمان و تعاونیهای مرتبط و نمایندگان کشورهای خارجی  از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه هستند.

برگزاری جلسات B۲B در جهت توسعه صادرات محصولات و خدمات فنی و مهندسی با حضور ۲۲۰ نفر هییت تجاری از ۲۳ کشور دنیا وهمچنین ده ها همایش،کارگاه و نشست های تخصصی با حضور استادان دانشگاه ها، کارشناسان و صاحبنظران، انبوه سازان و مهندسان مشاور و دانشجویان از برنامه های جانبی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان است.

این نمایشگاه از فردا تا ۱۵ مردادماه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، آماده بازدید علاقمندان است.

منبع: خبرگزاری برنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.