۸ تیر

نشست صمیمی رئیس فدراسیون با اعضا تیم امید برگزار شد.

برگزاری نشست رئیس فدراسیون فوتبال و ملی پوشان امید

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  فارس،مهدی تاج،رئیس فدراسیون امروز در نشست با کادر فنی و بازیکنان تیم امید ضمن تقدیر از تلاش آنها گفت:در اراده تک تک شما می بینم که در ادامه مسابقات به روند صعودی و درخشش خود ادامه دهید.

وی ضمن تقدیر از  نظم و انضباط در اردوی تیم امید گفت:خوشبختانه تیم امید فعلی یکی از کم حاشیه ترین تیم های ادوار مسابقات است.در عین حال،این درست است که در حال حاضر تیم امید با محدودیت جدی در بحث بازیکن روبروست اما با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان در ادامه رقابت ها هم برای پیروزی به میدان می رویم.اینجا وظیفه خود می دانم از باشگاههایی که با تیم ملی امید همکاری کردند تشکر  کنم که هر چند این مسابقات در فیفا دی نبود اما با تیم کشور به صورت کامل همراهی و  مساعدت داشتند.

رئیس فدراسیون ضمن تاکید بر ضرورت تمرکز بازیکنان در ادامه رقابت ها خطاب به آنان گفت:دو درخواست از شما دارم.اول اینکه مراقب باشید بی جهت کارت نگیرید چون در برخی صحنه ها در همین مسابقات دیدیم داوران به سرعت کارت دادند و این موضوع ممکن است تیم را دچار مشکلات جدی کند.نکته بعدی اینکه تیم حریف را دست کم نگیرید و با تمام توان به میدان بروید.

تاج خاطرنشان کرد:وزیر محترم ورزش و جوانان و رئیس محترم کمیته ملی المپیک هم در این مدت تلاش زیادی برای برنامه ریزی جهت موفقیت تیم داشتند و در تماس های متعدد با اینجانب پییگیر امور و برنامه ها هستند که جا دارد همین جا از آنها تشکر و تقدیر داشته باشم.

پیش از آغاز این نشست،رضا عنایتی سرمربی و سید حسین حسینی،کاپیتان و امیرارسلان مطهری بازیکن باتجربه تیم درباره وضعیت تیم به اظهارنظر پرداختند.

حسینی در این باره عنوان کرد:خوشبختانه وضعیت خوبی در اردوی تیم وجود دارد و بازیکنان با انگیزه فراوان آماده رقابت آتی هستند.حضور رئیس فدراسیون فوتبال در اردوی تیم ملی هم اتفاق مبارکی بود و به بازیکنان انگیزه داد.بی شک همه ما تلاش می کنیم تا بهترین خود باشیم.

پایان پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.