مدیر تیم فوتبال هوادار با بیان اینکه هیچ بازیکنی از این تیم برای دیدار با پرسپولیس محروم نیست، گفت: کادر فنی همه بازیکنان را در اختیار دارد و هیچ محرومی برای این بازی نداریم.

تمام بازیکنان هوادار به دیدار با پرسپولیس می رسند

به گزارش قدس آنلاین، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و هوادار در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر باید روز شنبه ۲۲ اردیبهشت رو در روی هم قرار گیرند. پرسپولیس با ۵۶ و هوادار با ۲۹ امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و یازدهم جدول قرار دارند و پیروزی در این بازی می‌تواند به هر دو تیم در ارتقای رتبه خود در جدول کمک کند.

هوادار در سال جدید شکستی را تجربه نکرده است و آخرین بار تیم استقلال تهران توانست هوادار را در تاریخ ۲۷ اسفند با یک گل شکست دهد. هوادار پیش از دیدار با پرسپولیس در ۷ بازی به میدان رفته که حاصل آن کسب ۳ پیروزی و ۴ تساوی بوده است.

علی طهماسبی مدیر تیم هوادار  در خصوص دیدار با پرسپولیس اظهار کرد: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و از زمانی که مسعود شجاعی و دستیاران او به تیم اضافه شده اند نتایج قابل قبولی را کسب کرده ایم و عملکرد تیم رو به مثبت بوده است. پرسپولیس تیم خوبی است و نتایجی که کسب کرده گواه این موضوع است و امیدوارم بازی زیبایی را روز شنبه شاهد باشیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا سازمان لیگ از باشگاه هوادار برای میزبانی از پرسپولیس درخواستی مبنی بر برگزاری بازی در ورزشگاهی جز شهید دستگری (پاس قوامین) داشته است یا خیر، گفت: هیچ نامه‌ای را دریافت نکرده ایم و مطابق سایر بازی‌هایی که در آن میزبان هستیم از پرسپولیس هم در ورزشگاه شهید دستگردی میزبانی خواهیم کرد.

مدیر تیم هوادار در خصوص غایبان این تیم برابر پرسپولیس گفت: بازیکنان در صحت و سلامت قرار دارند و کادر فنی می‌تواند از تمامی نفرات استفاده کند. در روزهای اخیر برخی از رسانه‌ها اعلام کردند که ما ۴ بازیکن تیم را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم که باید بگویم این موضوع صحیح نیست و همه بازیکنان آماده صفارویی با پرسپولیس هستند.

طهماسبی در پاسخ به این سوال که آیا بابت این ۴ بازیکن از سازمان لیگ استعلامی گرفته شده یا خیر، گفت: استعلامی نیاز نیست و اگر من مدیر تیم هستم به شما می گویم هیچ بازیکنی از هوادار برابر پرسپولیس محروم نیست.

او در ارتباط با تمدید قرارداد با مسعود شجاعی و کادرش گفت: همان‌طور که گفتم شجاعی و دستیارانش نتایج قابل قبولی را کسب کرده اند و تمامی اِلِمان هایی که یک مربی با کیفیت داشته باشد را در شجاعی می‌توان دید و در فرصت مناسب بر سر تمدید قرارداد با او صحبت خواهد شد و امیدوارم در فصل آینده هم شجاعی را روی نیمکت هوادار ببینیم.

مدیر تیم هوادار در رابطه با سایر دیدارهای این تیم تا پایان فصل گفت: برنامه ریزی ما رسیدن به نیمه بالایی جدول است و امیدوارم در پایان مسابقات در جایگاه مناسبی قرار بگیرم.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.