جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق گفت: جمهوری اسلامی ایران در عملیات وعده صادق ناتوانی گنبد آهنین را بیش از پیش به رخ جهانیان کشید و این پاسخ کوبنده بر اساس عزم و اراده ملی انجام شده است.

ایران در عملیات وعده صادق ناتوانی گنبد آهنین را به رخ جهانیان کشید 

به گزارش قدس خراسان به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)، امیر سرتیپ دوم ستاد علی خلیل آبادی در جمع سی و چهارمین دوره اعزامی دانشجویان دانشگاه دافوس به مشهد، عملیات وعده صادق را مصداق بارز وعده الهی دانست و اظهار کرد: این عملیات هویت و شناسنامه ایران را به نمایش گذاشت و در نوع خود از جهات مختلف بی نظیر بوده و ثابت کرد که جمهوری اسلامی ایران مقتدر از همیشه مدافع منافع کشور است.

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق عملیات وعده صادق را بخش کوچکی از توان نظامی و دفاعی ملت ایران دانست و افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران کوچکترین تهدیدی را با کوبنده ترین حمله پاسخ خواهند داد و دشمنان این را بدانند از این پس در مقابل ملت بزرگ و مقتدر ایران، دچار خطای محاسباتی نشوند.

وی با اشاره به اینکه این عملیات دارای ماهیت کاملا دفاعی و پاسخی به جنایت های رژیم صهیونیستی بوده است، اظهار کرد: سیاست های جمهوری اسلامی و دور اندیشی‌های رهبر حکیم انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا طی چند دهه گذشته مبنی بر تقویت بنیه دفاعی و قدرت موشکی کشور، سیاست‌های درست، عالمانه و واقع بینانه بوده است.

خلیل آبادی با بیان اینکه این عملیات هیمنه تبلیغاتی رژیم جعلی صهیونیستی را شکست، یادآور شد: سال‌هاست رژیم صهیونیستی از طریق رسانه در مورد قدرت نظامی خود هوچیگری می‌کند، ولی با عملیات وعده صادق هیمنه تبلیغاتی این رژیم جعلی در هم کوبیده شد.

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور در پایان با تاکید بر اینکه پیروزی نهایی جبهه حق علیه باطل وعده الهی است، خاطرنشان کرد: هیچ تردیدی وجود ندارد که رژیم صهیونیستی هر نوع سیاست و اقدامی را که در پیش گیرد، فقط خود را به نقطه پایانی موجودیت نامشروع، ظالمانه و جنایتکارانه اش نزدیک‌تر می‌کند.

در ادامه دانشجویان دوره ۳۴ دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش از بخش‌های مختلف این منطقه پدافندی بازدید کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.