۸ تیر

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۷
کد خبر: 985557

برخلاف ادعای رسانه عراقی، جواد نکونام با منتظر محمد هیچ تماسی نداشته است.

تکذیب شد: نکونام با منتظر محمد تماس نگرفته است

به گزارش قدس آنلاین، صبح امروز خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه شبکه «السومریه» عراق مدعی شده که جواد نکونام برای فصل بعد با منتظرمحمد، ستاره عراقی آبی ها که به صورت قرضی در مس رفسنجان توپ می زند، تماس گرفته است.

این شبکه مدعی شده جواد نکونام در تماس تلفنی با منتظر محمد ۲۲ ساله، او را بازیکن مهمی در برنامه های فصل آتی خود دانست و در پایان، صعود او به همراه تیم ملی زیر ۲۳ ساله های عراق به المپیک ۲۰۲۴ را تبریک گفته است.

اما  ورزش سه خبر داد که خبر رسانه عراقی صحت ندارد و نکونام هیچ مکالمه ای با منتظر محمد نداشته است و طبیعتا درخصوص فصل بعد نیز قول و قراری میان این دو صورت نگرفته است.

بر اساس گزارش ورز ش سه، نکونام تاکنون هیچ لیست خریدی نیز به مدیران باشگاه تحویل نداده و تمام تمرکز تیم و کادرفنی، روی هفته های پایانی لیگ است تا آبی پوشان بتوانند به رقابت خود در کورس قهرمانی ادامه دهند.

باوجود اینکه استقلال برای فصل بعد جای خالی زیادی در لیست خود خواهد داشت، اما نکونام پیش از این نیز اعلام کرده بود اگر بخواهد لیستی برای فصل بعد به مدیران بدهد، اولویت او تمدید با بازیکنانی است که در این فصل پرحاشیه، تا پای جان برای تیم جنگیدند.

در نتیجه باید گفت که نکونام نه تنها هیچ تماسی با منتظر محمد نداشته بلکه او لیست خریدی هم برای فصل بعد تهیه نکرده است و تمام هم و غم آبی ها، روی چهار هفته پایانی لیگ برتر است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.