پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه قهرمانی در اختیار سرخپوشان نیست و استقلال تکلیف را مشخص می‌کند گفت: از دست دادن یک امتیاز می تواند سرنوشت قهرمان را تغییر دهد.

 پیشکسوت سرخپوشان تهرانی: تکلیف پرسپولیس را استقلال مشخص می‌کند

به گزارش قدس آنلاین، بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور در حالی به هفته‌های پایانی خود نزدیک می‌شود که استقلال و پرسپولیس جدی‌ترین رقابت را برای کسب قهرمانی طی می‌کنند. استقلال با ۶۰ امتیاز چاره‌ای جز پیروزی‌های متوالی ندارد در غیر این‌صورت سایه پرسپولیس با ۵۹ امتیاز روی صدر جدول می‌افتد و سرنوشت هر دو تیم به طور کامل تغییر خواهد کرد.

اسماعیل حلالی در گفت و گو با مهر، با اشاره به حمایت خود از پرسپولیس به عنوان تیمی که سال‌ها پیراهن آن را بر تن داشت درباره رقابت قهرمانی فصل جاری لیگ برتر فوتبال گفت: هر بازی می‌تواند تکلیف جام را مشخص کند. جام را در پایان فصل می‌دهند اما اگر یک بازی را از دست بدهید دیگر فرصت جبران نیست.

او در خصوص اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند جایگاه استقلال را در صدر جدول بگیرد افزود: فکر می‌کنم هیچ چیزی دست پرسپولیس نباشد. الان مهم‌ترین نکته این است که استقلال یک امتیاز بیشتر دارد و اگر در یکی از بازی‌هایش امتیاز بدهد پرسپولیس می‌تواند از فرصت استفاده کند. ماندن در صدر را استقلال تعیین می‌کند و به همین خاطر فکر می‌کنم فشار روی این تیم بیشتر از پرسپولیس است.

حلالی درباره کارت‌های زرد و قرمزی که بازیکنان این دو تیم در هفته‌های اخیر گرفته و منجر به محرومیت آنها شده است، گفت: فشار خیلی بالایی روی آنهاست. هرکس کوچک‌ترین اشتباهی کند زحمت‌های یک فصل را بر باد می‌دهد که نمی‌خواهد فشار میلیون‌ها هوادار را احساس کند. همین امر روی بازی خشن آنها تأثیرگذار است اما به هر حال از بازیکنان باتجربه انتظار می‌رود که بتوانند مدیریت بهتری داشته باشند تا اینکه تمرکز تمام تیم را در زمین مسابقه حفظ کنند و به هدف خود که کسب پیروزی است برسند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد اوسمار ویه‌را در این تیم تاکید کرد: او در کوتاه مدت نتیجه‌های خوبی گرفته اما باید باز هم تا پایان فصل منتظر ماند و دید می‌تواند جام برای پرسپولیس بیاورد یا این تیم پس از قهرمانی سه گانه فصل قبل دستش از مدال‌های طلا کوتاه می‌ماند. باید او را آخر فصل سنجید.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.