جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸

واژگونی خودرو آیت‌الله تبریزیان در جاده قوچان

تصادف

آیت‌الله عباس تبریزیان، از متخصصین طب اسلامی، در ساعات اولیه امروز، به دلیل حادثه رانندگی در محور قوچان فاروج به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش قدس آنلاین، رئیس جمعیت هلال احمر قوچان ، از انتقال آیت‌الله عباس تبریزیان به بیمارستان، به دلیل حادثه رانندگی جاده‌ای خبر داد.
سعید فکوری در این خصوص اظهار کرد: خودرو آیت‌الله تبریزیان بعد از ساعت ۲ بامداد، در کیلومتر ۱۵ محور قوچان فاروج و نزدیک به دوربرگردان روستای یزدان‌آباد، از جاده منحرف و واژگون شده و او به همراه همسرش در این حادثه مصدوم شده‌اند.
وی افزود: مصدومیت آیت‌الله تبریزیان در ناحیه پیشانی و پای راست است و وی پس از انتقال به بیمارستانی در قوچان تحت درمان می‌باشد؛ اما همسر وی به دلیل وخامت حال، جهت رسیدگی و درمان به بیمارستانی در مشهد منتقل شده است.
محور قوچان فاروج، شاهراه ارتباطی خراسان رضوی و شمالی و دروازه ورود به خراسان رضوی از محور غرب می‌باشد و یکی از حادثه‌خیزترین جاده‌های خراسان رضوی است.

منبع:مهر

نظرات

  • نگین ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۲۰:۰۷
    0 0
    چرا خبرو کامل نمیدین عزیزای من.استاد محاله یک شب و تو بیمارستان بخوابه.طب اسلامی که ایشون پدرشه از این چیزا بی نیازه.من بیمار استاد بودم دو تا سرطان لاعلاج منو بدون هزینه درمان کردند.ان شاله همیشه سالم باشن و درمانگر بیماران لاعلاج

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.